מעגל מתופים לילדים - הפעלות לבתי ספר - יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים לילדים >> הפעלות לבתי ספר

הפעלות לבתי ספר – כיצד בוחרים?

על כל הפעלה לתלמידי בית ספר, בכל גיל, מגזר ומגדר, למצוא את השילוב המושלם שבין המהנה למעשיר. מהנה, כי ילדים שלא נהנים מהעשייה שלהם, לא יעשו אותה מכל הלב ובמלוא הרצינות. וכך גם תיפגע באופן מיידי ההעשרה של הפעילות, החשובה, כמובן, לא פחות. חשוב למצוא את האנשים הנכונים שילוו את ההפעלה על שלביה השונים, למצוא את המקום והזמן הראויים בשבילה ולא לשכוח את הפן הבטיחותי החשוב. בנוסף, הפעלות לבתי ספר שכדאי להשקיע בהן הן כאלה שבהן נוטלים חלק כלל הילדים באופן שווה, פחות או יותר, בלי שהשקטים והביישנים נותרים בצד.

הפעלות לבתי ספר – הרשימה המובחרת

כיום ניתן למצוא אינספור הפעלות לבתי ספר אך אין ספק כי ההפעלה המעשירה ביותר, המהנה ביותר, והייחודית מכולן, לפחות בעינינו, היא סדנת מעגל מתופפים – להיט ענקי בקרב ילדים וילדות בני כל הגילאים. מדובר בסדנה חינוכית ונפלאה, אשר אורכת כמספר שעות, בה נוטלים חלק כל הילדים באופן שווה. בעזרת מפעיל מקצועי אשר מלווה את התלמיד באופן אישי, לומדים החניכים את עקרונות הקצב והתיפוף, לומדים לתופף באופן אישי וקבוצתי, עם דגש על סגנונות מקצב ברזילאיים, אפריקאיים ועוד. התוצאה? נפלאה, מפתיעה ואפילו מרגשת. הסדנה מתאימה לילדים כמעט בכל גיל, כששני המינים חובבים את הסדנה באופן זהה למדיי. מדהים לגלות כמה שעות בחיק הטבע עם תוף ומדריך מצליחים לגבש את הילדים, לגרום להם הנאה כה רבה, ולשפר מרכיבים שונים ביכולות הטכניות שלהם, עניין שיישאר עימם גם בעתיד. העלות של הפעלות לבתי ספר מהסוג הזה נעה בין 50 ל-75 שקלים למשתתף, ואורכה עד 3 שעות. מומלץ בחום!

עוד הפעלות לבתי ספר שנחשבות לפופולאריות הן בתחום התחרות והספורט (תחרויות כדור, משיכה בחבל, ריצה בתוך שק וכדומה), משחקי האתגר (המירוץ למיליון, הישרדות וכו'), סדנאות היצירה השונות (פיסול, ציור, עיצוב תכשיטים ועוד), סדנאות המטבח (בעיקר אפיית מתוקים) ועוד שלל רעיונות משגעים ליצירת משהו שונה וטוב עבור הילדים.

אז אחת לכמה זמן, אל תהססו לבקש מהילדים להניח את המחברות והעפרונות בצד והעניקו להם חוויה עם ערך מוסף אמיתי, ממנה יפיקו הנאה מרובה אותה יזכרו למשך זמן רב. הפעלות לבתי ספר-  חינוך עם ערך מוסף.
הפעלות לבתי ספר

הפעלות לבתי ספר – פתאום כיף ללמוד!

בשנים האחרונות תופסת הפעילות החוץ – לימודית נדבך יותר ויותר משמעותי בתכנית הלימודים של בתי הספר ברחבי הארץ. הכוונה היא לטיולים, סדנאות, הפעלות שונות, תחרויות ואתגרים למיניהם. ככה זה כשהאנשים החשובים במשרד החינוך מבינים את חשיבות העניין ואת הערך המוסף המושג באמצעות פעילויות שכאלו, שלא נופל ואף עולה על ערך השיעורים הרגילים. אז אלו הפעלות לבתי ספר בעלות ערך מוסף ניתן למצוא ומהם הדגשים בבחירתן? המשיכו לקרוא. 
הפעלות לבתי ספר עם יוסף המתופף
הפעלות קצב מוסיקה ומעגל מתופפים, מרתקות את הילדים.