סדנאות תיפוף / סדנת תיפוף / שיעורי תיפוף / יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

סדנאות תיפוף קייטנות, בתי ספר – יוסף ישמח לשמח אתכם ולהעניק לכם חווית תיפוף ייחודית עם העצמה ושמחה ייחודית.
אנחנו עושים סדנאות תיפוף לגני ילדים, סדנת תיפוף חגיגיות לאירועי שיא וחגים במושבים וקיבוצים ובתי ספר
סדנאות תיפוף יוסף המתופף ,קייטנות בתי ספר

סדנאות תיפוף - חווית התיפוף בסדנה

סדנאות תיפוף הפכו היום לפעילות בידורית המועדפת על רבים אשר מתכננים אירוע חברתי רב משתתפים. במסגרתן של סדנאות תיפוף אלו מוצאים עצמם המשתתפים הרבים נהנים מפעילות מגבשת מלאת קצב, אנרגיות ומוזיקה. לא פעם אותן סדנאות תיפוף הופכות להיות לנקודת המפנה באירוע ורבים מעידים עליו כמקור לאירוע מוצלח שרבים יזכרו לטובה.

רבים מהמפעילים והמדריכים של סדנאות התיפוף הינם מוזיקאים בעלי רקע מוזיקלי רחב ומגוון אותו ספגו מתרבויות רבות הבולטות בטקסים ייחודיים בהם מתאגדים כולם לסשן של תיפוף מרהיב ויוצא דופן.

כיום הנושאים האופנתיים בתיפוף הם תיפוף גוף הנקרא גם בשם תיגוף , היכולת להפיק צלילים ומקצבים מחללי הגוף על ידי טפיחה עליהם .
התיפוף האפריקאי  המקושר יותר למעגל מתופפים , יושבים במעגל ומנגנים על תופים אפריקאים הנקראים ג׳מבה .הנגינה בדרבוקה בשנים האחרונות נפוצה בשעורי המוסיקה בבתי הספר , לדרבוקה יתרונות רבים בחינוך המוסיקאלי , היא מחוברת למוסיקת המיינסטרים המוסיקה הים תיכונית , כלי אישי קל לנשיאה , עלות נמוכה מאוד , הקנית עקרונות הנגינה בדרבוקה קלה יחסית .

אי לכך זו הזדמנות טובה למנחה סדנת התיפוף לילדים לחשוף את הילדים לעולם המופלא של כלי הנקישה או ההקשה ובתחום זה ישנם כלים רבים עם מגון עצום של צלילים והיפה והמסקרן היא דרך הפקת הצליל השונה מכל כלי נקישה השונה בצורתו .

סדנת תיפוף - ילדים אוהבים .

בלי שום קשר לנושא המרתק של כלי ההקשה והתיפוף כיום הילדים מבלים שעות רבות במחשב ועם התופעה הזו אחד מההרגלים הנרכשים הוא פיזור הדעת ( הדפדוף המהיר בין הדפים מבלי להתעמק בדף ) אי לכך מומלץ לבנות את התוכנית בצורה כזו שתרתק את הילדים : הילדים אוהבים מוסיקה -  כדאי להשמיע להם את המוסיקה והשירים שהם אוהבים. הילדים אוהבים משחקים - מומלץ להפעיל אותם בחלק מהסדנה על דרך המשחק. הילדים אוהבים סיפורים קצרים עם תיאורים הממריצים את דמיונם , מומלץ לספר להם סיפורי פולקלור על אפריקה ברזיל וכדומה.


סדנאות תיפוף כוחם של כלי ההקשה

מומלץ לאפשר לילדים לחוש ולמשש ולהפיק צלילים מכלי ההקשה ,
המבנה המשונה של כלי ההקשה מאוד מסקרן את הילדים והם ממש רוצים להתנסות
בהפקת צליל מהכלי . אם תאפשרו להם בצורה מבוקרת הפרוסה על כל משך הסדנא להתנסות בהפקת צלילים מכלי ההקשה , מובטח לכם שיתוף פעולה מלא מצד הילדים
להנאת המנחה והילדים.
יוסי פנסו מנחה סדנאות תיפוף
סדנאות תיפוף - חווית התיפוף בסדנה
סדנאות תיפוף הפכו היום לפעילות בידורית המועדפת על רבים אשר מתכננים אירוע חברתי רב משתתפים. במסגרתן של סדנאות תיפוף אלו מוצאים עצמם המשתתפים הרבים נהנים מפעילות מגבשת מלאת קצב, אנרגיות ומוזיקה. לא פעם אותן סדנאות תיפוף הופכות להיות לנקודת המפנה באירוע ורבים מעידים עליו כמקור לאירוע מוצלח שרבים יזכרו לטובה.

רבים מהמפעילים והמדריכים של סדנאות התיפוף הינם מוזיקאים בעלי רקע מוזיקלי רחב ומגוון אותו ספגו מתרבויות רבות הבולטות בטקסים ייחודיים בהם מתאגדים כולם לסשן של תיפוף מרהיב ויוצא דופן.
סדנאות תיפוף – אלמנט תרבותי
המקור לאותם סדנאות תיפוף מחזירים אותנו שנים אחורה לשבטים אפריקאים קדומים שקיימים עד היום. בשבטים אלו ניתן להבחין בטקסים רבים ומגוונים הנוגעים לאירועים משמחים, עצובים ומעצבים. חלק מהטקסים נוגעים לאירועים הנוגעים לקהילה עצמה דוגמת חגים, מועדים הנוגעים לחקלאות המקומית ועוד כמו גם טקסים אחרים הנוגעים לבגרותם של הנערים והנערות בשבט, טקסם הנוגעים ליכולות גבריות דוגמת צייד, בנייה ועוד.

סדנאות התיפוף הקיימות כיום מהוות טעימה והצצה מרתקת לאותם טקסים של שבטים באפריקה. חלק נרחב מן הטקסים אליהם נחשפו סוציולוגים ואנתרופולוגים רבים לוו בנגינה יוצאת דופן של מתופפים. אלו יוצרים טבעת רחבה התוחמת את המקום בו נערך הטקס ומגיבים בשירה ותיפוף לכל שלב בטקס בין אם מדובר בשלהוב כל המשתתפים בריקוד מסורתי ובין אם קיום הלכתי של הטקס כפי שאמור להתקיים.  


גם היום נחשפים סוציולוגים ואנתרופולוגים רבים לשבטים חדשים במרחבים הרבים שיש לאפריקה להציע. שם הם נחשפים לטקסים רבים נוספים הכוללים בתוכם תיפוף יוצא דופן ומרהיב כמו גם מתגלים תופים חדשים שטרם נחשפו לעיניים מערביות. אלו לא פעם ימצאו דרכם לסדנאות תיפוף בהם המדריך והצוות שלו צמאים ליצור סדנאות מגוונות ומרתקות.

סדנאות תיפוף – סוגי תופים

בסדנאות תיפוף רבות הקיימות המתבססות כל תופים מהתרבות האפריקאית הענפה אנו נחשפים ומגלים סוגי תופים רבים. אלו בנויים מחומרים ובצורות שונות זאת על מנת ליצור צלילים ייחודיים שאמורים להשתלב יחדיו לכדי הרמוניה אחת מרקידה וקצבית.
-    תוף דג'מבה: אלו הם תופי בס המגיעים בשלושה גדלים שונים ואליהם מוצמדים פעמונים מברזל. בסדנאות תיפוף תמצאו את הנגנים מתופפים בכל תופי הדג'מבה יחדיו. המקור לתופים אלו מגיע משבט בני המלינקה שנמצא במערב אפריקה. הניגון על תוף הדג'מבה נעשה בעזרת הידיים ובעזרתו ניתן להגיע לטווח צלילים רחב וזאת באמצעות אופן ההכאה על התוף. טווח הצלילים כולל את הבס "דום", טון ה"טאק" (החלק החיצוני של התוף) ואת הסלאפ שנקרא "הס" שנמצא בשוליים החיצוניים של הדג'מבה.

-    תופי קונגה: אלו תופי ידיים גדולים שמקורם מאפריקה. תחתית תוף הקונגה פתוחה והיא בעלת קוטר של עד 35 ס"מ ובגובה מרבי של מטר אחד. תוף הקונגה עשוי לרוב מעץ ועליו מתוח עור עגל מעובד. כיום ניתן אף ליהנות מתופים אלו בסדנאות תיפוף לטיניות ואף בז'אנרים מוזיקליים כמו ג'אז, רוק ופופ. בקובה משתמשים בשני תופי קונגה. האחד "זכר" והנוסף "נקבה" כשכל תוף משמש להפקת צלילים בגבהים שונים.

 
סדנאות תיפוף 
 לימי כיף לעובדים

כיום מנהלים ובעלי חברות רבות רואים בסדנאות תיפוף אטרקציה נהדרת עבור צוות העובדים. עבור משרדים העוסקים יום יום ביצירה – חברות פרסום ותקשורת, מוזיקה, הייטק ועוד סדנאות תיפוף הופכות לדרך נפלאה עבור עובדים רבים אשר יראו בכך הזדמנות נהדרת לבטא בצורה אחרת את היכולת האומנותית והיצירתית שלהם.
סדנאות תיפוף בימי כיף של חברות רבות הופכות כל אירוע לססגוני יותר. עובדים רבים ימצאו קושי רב להישאר אדישים לנוכח האנרגיה והצלילים שסדנאות תיפוף מפיקות ואין ספק שמדובר באלמנט שיכול לחבר עובדים רבים שלא נוהגים ליצור אינטראקציה במרחב העבודה שלהם באופן יומיומי.


סדנאות תיפוף – אירועים משפחתיים

אין ספק שאירועים משפחתיים רבים מהווים מוקד נהדר לסדנאות תיפוף עבור האורחים. היכולת לחבר את המוזמנים לאירוע עצמו ולרחבת הריקודים מתעצמת כשיש במקום סדנת תיפוף. יכולתם המקצועית, הרחבה והמגוונות של צוות המתופפים מביאה אותם להתאים עצמם לסגנונות מוזיקה רבים ומגוונים שלא פעם נדרשים בחתונות בהם ישנם אורחים רבים המחוברים כל אחד למוזיקה מבית אבא.

סדנאות תיפוף באירועים משפחתיים הפכו לא פעם לשיאו של האירוע. נקודת מפנה בה מצאו עצמם כלל האורחים לוקחים חלק בריקוד והנאה וזאת באמצעות האנרגיה שניתן לייצור באמצעות סדנאות תיפוף.


 
סדנאות תיפוף לילדים - הרבה הפתעות ויתרונות.

כפי שהפכו במהרה לאטרקציה מועדפת לרבים סדנאות תיפוף לילדים הפכו כבדרך טבע לאטרקציה המועדפת להורים ולילדים רבים. סדנאות תיפוף לילדים מהוות כיום אטרקציה נהדרת, מלאת כיף, אנרגיות וחיות עבור ילדים בטווח גילאים רחב אשר מבטאים עצמם בצורה נהדרת במסגרת פעילות זו.
כיום ניתן להבחין במסגרות ומשפחות רבות אשר בוחרים לאירוע שלהם בסדנאות תיפוף לילדים. אלו מספקות לילדים במקום פעילות שעבורם היא עולם ומלואו שכוללת אף פעילות גופנית מהנה, הפקת צלילים וחיוך רחב של מש לאורך כל הסדנא.
אנשי מקצוע רבים מצביעים על נקודות חיוביות רבות הנוגעות להשתתפות בסדנאות תיפוף לילדים. הדבר הופך משמעותי לילדים רבים הבוחרים בסדנאות תיפוף לילדים כחוג המועדף עליהם.


סדנאות תיפוף לילדים – מנוף להעצמת הביטחון העצמי


הגילאים המוקדמים מהווים גילאים חשובים לבנייה והעצמת הביטחון העצמי שהופך בגיל מאוחר יותר למגובש ושלם יותר. בנייה והעצמה של ביטחון עצמי עבור ילדים נבנה ברובו מחוויות מעצבות ומאתגרות. לא פעם אירועי חיים ספונטניים בחייהם של ילדים רבים יש ויכולים להיות מפנה לטובה או לרעה בכל הנוגע לבניית הביטחון העצמי.

סדנאות תיפוף לילדים מהוות היום חוג בולט שביכולתו לפתח ולהעצים אלמנטים רבים בחיי הילדים. אחד מהאלמנטים הבולטים ביותר בסדנאות תיפוף לילדים נוגע לאופן שבו הוא תורם לחיזוק והעצמת הביטחון העצמי של הילדים. השילוב בין לימוד חוויתי והצלחה מיידית בו. הצלחה המחוזקת בשפת גוף בולטת לעין בדמות חיוכים וריקודים מהווה עבור ילדים רבים מחזקים בולטים התורמים להתפתחות בריאה ותקינה של הביטחון העצמי.  
בעזרת צוות מדריכים מנוסה המכיר אט אט את נפשם של הילדים ניתן לבנות יחד תהליך נהדר מלא בעוצמות חיוביות ובהצלחות כשאלו תורמות תרומה נכבדת להעצמת הביטחון העצמי של הילדים בסדנאות תיפוף לילדים.


סדנאות תיפוף לילדים – שיתוף פעולה

לאורך כל שנות חיינו נדרש מאיתנו להיות באינטראקציה מתמדת עם סביבתנו. בין אם מדובר במשפחתנו, חברים, שותפים לעבודה, מסגרת צבאית ועוד. עבור ילדים רבים המצאות במסגרת בית ספרית באופן יומיומי אינה תמיד מספקת על מנת ללמד ולהכיר לילדים את האופן בו נצטרף לדעת לשתף פעולה עם הסובבים אותנו. להכיר בכך שהצלחתנו האישית והצלחת החברה בה אנו חיים תלויה תלות מכרעת ביכולתנו לשתף פעולה – לדעת מצד אחד להיות עוד חלק במארג רחב של אנשים שלהם מטרה אחת ותלויים הם בכל אחד ואחד על מנת לעמוד באותה מטרה.
סדנאות תיפוף לילדים מהוות דרך נהדרת עבור ילדים רבים להכיר את החשיבות בשיתוף פעולה על מנת ליצור הרמוניה מוזיקלית. במסגרת סדנאות תיפוף לילדים ילמדו הם משיעור לשיעור עד כמה חשוב שהחבר לצידם ידע להתמזג כיחיד בתוך מארג הצלילים שמפיקים כל הילדים יחדיו. תוצר מוגמר של מוזיקה קצבית ואחידה התלויה בכל ילד וילד לו תפקיד מוגדר תביא אותם להבין בדרך יצירתית כמה חשוב אלמנט של שיתוף פעולה להצלחה והנעה של דברים חשובים בחיים.


סדנאות תיפוף לילדים – העצמת היכולות המוזיקליות

בל נשכח שהאלמנט הבולט במסגרות של סדנאות תיפוף לילדים הוא הפן המוזיקלי. כיום ניתן להבחין עוד בשנים המוקדמות בילדים להם יכולות מוזיקליות בולטות אותם נרצה כמובן לפתח ולהעשיר. חוגים רבים כיום אכן מיועדים ללמד, לכוון ולהעצים את היכולות המוזיקליות המתגלות אצל חלק מהילדים. אלו עצמם מכירים בגיל מוקדם את אהבתם למוזיקה ורוצים להתנסות בכל רגע נתון בכל מה שקשור באיזושהי דרך לענף זה.

היחשפות של ילדים בעלי חוש מוזיקלי לסדנאות תיפוף לילדים מביאה רבים מהם להיות חלק אינטגרלי ובולט בחוגים אלו. תרומת סדנאות תיפוף לילדים בעלי יכולות מוזיקליות הינה תרומה רחבה לאין שיעור. הילדים נחשפים לטווח ומגוון רחב של צלילים חדשים כמו גם לצלילים ומקצבים בסיסיים אשר ישמשו אותם בעתיד באם יבחרו בקרירה מוזיקלית.


סדנאות תיפוף לילדים – חידוד היכולות הפיזיות

נגינה על תוף דורשת יכולת פיזית מאתגרת שאין דומה לה בנגינה על כלים אחרים. האתגר כמובן מתעצם והופך מאתגר יותר במסגרות של סדנאות תיפוף לילדים. בטווח גילאים אלו ילדים רבים מקנים לעצמם את היכולות הפיזיות שרובם באים לידי ביטוי לרוב בחוגי ספורט רבים וטובים. הורים וילדים רבים לא מודעים לתרומה הנרחבת שניתן לקבל במסגרת של סדנאות תיפוף לילדים. חידוד היכולות הפיזיות בחוג שכזה לא רק מעצימה את היכולת הפיזית בתיפוף עצמו על תופים מסיביים וגבוהים אלא אף תורמת באלמנטים פיזיים נוספים הנוגעים לנשימה נכונה, קשר עין יד ועוד.


כלי הקשה בסדנאות תיפוף
כלי הקשה הם עולם בפני עצמו, שילוב של כלי הקשה בסדנאות תיפוף זו תוספת עם ערך מוסף גבוהה הן מבחינת הצלילים ודרך הפקתם והן מבחינת העושר הקצבי לסדנה.
המשתתפים בסדנאות תיפוף עם יוסף המתופף פוגשים עולם שלם של צלילים מסקרנים מפתיעים ואף זוכים לנגן בכלי הקשה אלו בהתלהבות רבה.

 
סדנאות תיפוף מקצועיות

ההגדרה של סדנה – קורס קצר שהאומן עורך -

אי לכך לטעמי סדנה מקצועית של תיפוף – זהו סידרה קצרה של מפגשים שבהם
המשתתפים באים להשתלם בנושאים שהם יודעים מראש.סדנאות תיפוף מקצועיות – באיזה נושאים שבתחום התיפוף?

בתחום התיפוף הסדנאות המקצועיות הנפוצות הן בעיקר סדנאות התיפוף האפריקאי,
סגנונות תיפוף בדרבוקה, סדנת ביטבוקס וסדנאות כלי הקשה, סדנאות תיפוף גוף.
סדנאות תיפוף מקצועיות כשהתופים משמשים ככלי לביטוי הרגשי.

אם תקליקו בגוגל את הביטוי מעגל מתופפים באנגלית -  Drummers Circle 
תיראו שתחום סדנאות  ומעגל המתופפים הרבה יותר מפותח מאשר בארץ. ישנה יותר מודעות לפעילות התיפוף במימד החברתי רוחני בקהילה כמו במקור באפריקה. ישנה מודעות לכך שהתיפוף בסדנה זה לא רק לשם החוויה אלה ככלי מגבש מלכד מרומם מצב רוח ויתרה מכך מביא מזור בתחום הרפואה.

ישנם מוסדות חינוך ומקומות עבודה בארצות הברית, שפתיחת היום היא בפעילות של מעגל מעגל מתופפים לשם מיקוד ושיפור מצב הרוח.
מי שיסגל לו את הנגינה בתוף וכול תוף, מבוגרים, ילדים, משפחות ומקומות עבודה – מובטחת להם
עדנה רבה.
סדנאות תיפוף לערב גיבוש

התיפוף והמוסיקה מחברים בין אנשים, באמצעות התופים נוצר דיאלוג ללא מלים כשהמשפטים הקצביים מגיעים מתת הכרה. לדבר הזה יש עוצמה רבה ולא לחינם אמרו חכמים "שנגנים נשמתם מחוברת מעלה."
אין דבר יותר מגבש מאשר קבוצה של אנשים היושבים במעגל ומנגנים ומתופפים, בסדנת תיפוף.הגיבוש מתחיל ברצון הטבעי של האדם להיות בקשר חברתי. האדם כמו שאר היונקים הם חברתיים. נאמר לא טוב היות האדם לבדו.

סדנאות תיפוף לערב גיבוש - הדיאלוג שבמעגל מתופפים.

מה מקשה על האדם להיות בקשרים חברתיים, אם תחשבו לרגע ותשקיעו מחשבה, תגיעו למסקנות עגומות,
בני האדם אוהבים להיות בקבוצות וכל קבוצה יש לה את המאפיינים שלה שיכולים גזע דת ומין, מעמד חברתי, מעמד כלכלי, שייכות למקום עבודה מכובד או עיסוק מכובד, כל אלו מקשים על בן  האדם הלא משויך ליצור קשרים חברתיים עם רעהו כי אם אתה לא שייך אתה ממודר ושפיט ואפשר למתוח עליך ביקורת, ואף אדם לא אוהב שמותחים עליו ביקורת, שופטים אותו או ממדרים אותו. אין שום הגיון בדבר הזה אבל כך הם רוב בני האדם.

ישנם שני מקומות שאני מכיר ששם לא ישפטו אותך אלה יתייחסו אליך בשוויון כמעט מוחלט. המקומות הם עמותות 1.התנדבות 2. סדנאות תיפוף של מעגל מתופפים. בטוח שיש עוד מקומות אך אלה המקומות שעולים על דעתי.

סדנאות תיפוף של יוסף המתופף בערב גיבוש
מה עושה את סדנאות התיפוף של יוסף לכל כך מיוחד וכל כך מומלץ.
לומר אהבתו של יוסף לנושא סדנאות תיפוף, זה הדבר שגורם להצלחה זה יהיה "קלישאה".
הגורם להצלחה, הוא לתת לכולם יחס שווה ולהעצים את החזקות של כל משתתפי סדנת התיפוף. שאנשים מנגנים עם תופים בסדנת תיפוף לערב גיבוש, אדם מנוסה ובעל עין בוחנת כיוסף, ימצא את המעלות והחזקות של כל אדם במעגל וגם יפרגן לו. זה הדבר הגדול והפשוט,
לכל אחד יש צורך אנושי במעט אהבה ומעט פרגון שנאמרים עם חיוך גדול.

כל זה בסדנאות תיפוף של יוסף המתופף.
סדנאות תיפוף - השפעות
התוף הוא כלי רב תכליתי מאז שחר האדם. התוף שימש ככלי ממריץ למלחמות ככלי ממקד לשיחות עם הרוחות אצל המכשף או השמאן השיבטי.
מחקרים גילו כשמנגנים מקצבים מסוימים במהירות ובדרך מסוימת, הגוף והנפש מגיבים בצורה מאוד חיובית ובצורה מעצימה. עד מהרה התוף כבש לו תחומים רבים ככלי מעצים באירועים טכסים במסגרת סדנאות תיפוף ובמחוזות רבים.


סדנאות תיפוף לאירועי ילדים 

ילדים אוהבים לתופף בכל מקום על כל דבר ובכל מצב. התיפוף קשור אצלם להוצאת אנרגיה וביטוי לאגרסיות. כף היד בגוף האדם זה אחד האיברים עם הרבה עצבי חישה וילדים חובטים ומכים בעצמות שונות כביטוי למצב רוחם בצורה בלתי מודעת. 
סדנת תיפוף לילדים עם מנחה בעל ניסיון וגישה לילדים זו חוויה מעצימה לילדים ולמנחה כאחד
.
סדנת תיפוף - כלי הקשה
סדנאות תיפוף

סדנאות תיפוף בדרום.

הדרום מתקשר למדבר והמדבר מתקשר למאהל ומאהל מתקשר לתופים דרבוקות והמזרח.
לכן זה מאוד טבעי להציע לכל קבוצה שמבקרת במאהל סדנת תיפוף.
סדנת התיפוף במאהל יכולה להיות או עם דרבוקות או עם תופי "ג'מבה" שאלה תופים אפריקאים.
לסדנת תיפוף למבוגרים בהחלט מומלץ לנגן עם תופי ג'מבה בסדנה. תופי הג'מבה הם תופים בעלי עצמה רבה וחווית הנגינה בהם מיוחדת.

סדנת תיפוף – הדרבוקות ככלי  האולטימטיבי לסדנאות.

מקור השם דרבוקה הוא ערבי "חרב" בערבית זה חרב מלחמה. המוסלמים גיסו את הדרבוקה 
ככלי ממריץ וככלי משלהב בשירה הדתית. עד מהרה הכלי פרץ לשירה העממית והמרחק למסיבות וריקודי הבטן הייה קצר מאוד. כיום הדרבוקה נפוצה בכל העולם ומנגנים בכל סגנונות המוסיקה,
אפילו להקת הרוק המובילה לד זפלין שילבה והקליטה את קשמיר קשמיר היווה את הגושפנקה בסופית לסגנון הנהדר מזרח ומערב.


סדנאות תיפוף – מה כדאי לעשות לפני התחלת סדנת תיפוף

יש כלל ידוע שהתפקוד יותר טוב כשיודעים את התוכנית, או מה הולכים לעשות. אני אישית במיוחד עם ילדים לפני שמחלקים להם תופים ולפני תחילת הסדנה, מעביר להם תדריך 
מה הולך להיות ומה אני מצפה מהילדים. דבר זה מבטיח התנהלות טובה גם  לזה שמעביר את סדנת התיפוף וגם לילדים.

סדנאות הורים וילדים – סדנת תיפוף

כיום הזמן הוא משאב יקר מאוד. הזמן שהמשפחה נמצאת ביחד הצטמצם עד מאוד ואם נמצאים כבר ביחד,זה לא זמן איכות אלה זמן התארגנות לוגיסטית (קניות סידורים וכד') ומהמעט שנשאר רובו הולך לצפייה בטלביזיה וברשתות החברתיות והמגע עם הילדים הוא מעט מאוד והתקשורת עימם נעשית בצורה כללית הכול בסדר? הכנתה שעורים?
לצורך הזה קמו להן סדנאות הורים וילדים, במיוחד לאלה שכבר איבדו את היכולת לתקשר עם הילדים.
בסדנאות אלו במיוחד בסדנאות התיפוף ישנם משימות גיבוש אשר מחיבות את האינטראקציה ותקשורת סביב אתגר שאין מהתחרות אלה מהכיף בלבד.
סדנאות כאלו עורך יוסף המתופף בהצלחה רבה.

סדנאות תיפוף לילדים ולמבוגרים, זה לא משנה סדנאות התיפוף מיועדות לכולם

סדהאות תיפוף מיועדות לכולם, בין אם זה נשים בהריון שמתופפות מחקרים מראים שהעובר מגיב למוסיקה, בין אם זה לגיל הרך ביאם זה לבני שמונים,
שם החוויה יותר למנחה הסדנה - זו חוויה מהממת להעביר סדנת תיפוף לגיל השלישי אתה יותר לומד מאשר מלמד.

סדנאות תיפוף שהינו בהם לאחרונה : סדנת תיפוף באחוזת ברק ביום העצמאות - סדנת תיפוף להנהלת בית חולים תל השומר עם גיבושטח - סדנת תיפוף לילדים לגן של לי  במצפה רמון - ערב שבועות סדנת תיפוף לקיבוץ גניגר.


סדנאות תיפוף מגוונות ומשולבות בריקוד ובתנועה ומשחקים.
אני מגיע להעביר סדנת תיפוף אז אני מעביר אותה ברמה של הפעלה.
מה זה אומר סדנאות תיפוף ברמה של הפעלה, לשלב סיפור ריקוד תנועה ומשחק כביד הדמיון הטובה. הילדים וגם המבוגרים לאחר 20 דקות מאבדים את הריכוז ויש לאתגר אותם בפעילויות נוספות שקשורות לקצב.

סדנת תיפוף לחברות הייטק
בחברות הייטק נושא הרווחה לעובד מאוד מפותי ולעיתים אנו מוזמנים למשרדים שלהם ומעבירים סדנת תיפוך. כל זה במסגרת כמו שעה שמחה, או אירוע ששם מקדישים לכל ילידי החוד חגיגה קטנה באמצע יום העבודה ואף בימי משפחה וכד'.

סדנאות תיפוף מתאימות לכל מפגש ומסיבה -סדנת תיפוף לנפש ולנשמה.


 
אחת מהסדנאות המובילות היא סדנת תיפוף בדרבוקה.

הדרבוקה כיום מחוברת יותר מפעם למייסטרים המוזיקלי. פועל יוצא של עובדה זו זו האפשרות לנגן עם הדרבוקה שירים שכולם מכירים וכולם אוהבים ופה סדנת התיפוף בדרבוקה יכולה להפוך במהרה למסיבת ריקודים - ריקודי בטן ולאירוע בלתי נשכח.

יוסף המתופף נותן גם שיעורי תיפוף הולסטים שבנויים על היכולות של התלמידים עם גישה מכילה ומעצימה.
סדנאות תיפוף להפעלות בימי גיבוש וכיף, סדנת תיפוף לחברות , סדנת תופים לקייטנות, מעגל מתופפים לל"ג בעומר, סדנאות תיפוף לאולפנות, סדנת תיפוף לקהל הדתי עם מוסיקה תואמת. כל זה בגלל האהבה לתיפוף, הניסיון והפרגונים הרבים שממריצים את יוסף המתופף, לתת לכם חוויה טובה. יוסף המתופף מגיע לכל מקום, 

סדנאות תיפוף - סדנת תיפוף לכל סוגי קהלי היעד.