מעגלי מתופפים לילדים, מעגל מתופפים, פעילות תופים לילדים - יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

 

מעגל מתופפים לילדים, רוצים שילדכם יחוו חוויה קצבית ושמחה באירוע שלכם?
הזמינו יוסף המתופף לימי הולדת, להפעלות בגנים, בתי ספר, מעגל מתופפים לילדים שמיח עם יוסף המתופף 052-3766088.

מעגל מתופפים לגיל 3-4
מעגל מתופפים ליום הולדת
מעגל מתופפים לילדים, זו פעילות טבעית לילדים. החיבור בין מעגל מתופפים  לילדים, הינו ממש מתבקש בכל אירועי הילדים. תוסיפו לזה מפעיל בעל נסיון רב, היודע יחד עם

מעגל מתופפים לילדים עם דרבוקות ותופים המטרה להרקיד את הילדים ולהצחיק את הילדים להנאת כולם הרווחתם אירוע ססגוני ילדים משועשעים והורים מרוצים.
מעגל  דינמי  מלא הומור וכיף. הפעלות משעשעות עד דמעות עם כלי הקשה, משחקים מדליקים, ריקודים והרבה פאן.מעגל מתופפים לגיל הרך מעגל מתופפים לגנים, מעגל מתופפים לימי הולדת.רוצים המון שמחה וחוויה מיוחדת  לילדים -עם נסיון של למעלה מעשור.הזמינו את יוסף המתופף !!!

משחקי קצב במעגל מתופפים לילדים

חלק אינטגרלי ובסיסי במעגל מתופפים לילדים הוא עבודה על קצב. היכולת לעבוד בהרמוניה מוסיקלית בקבוצה יחסית גדולה של 8-10 ילדים מביאה את המדריכים לבסס במסגרת הלימוד בסדנא את היכולת לעבוד בקצב אחיד כמו גם לדעת להכיר מה הוא קצב איטי, קצב מהיר והיכולת לשנות ולעבור ממספר מקצבים שונים תוך כדי נגינה.

היכולת של הילדים לשמור על קצב אחיד מהווה אתגר עצום. למול הרצון לא פעם לבלוט ולהישמע אצל כל אחד מן הילדים במעגל יש וייווצר קצב לא אחיד. העבודה על משחקי קצב במעגל מתופפים לילדים לוקחת את הילדים למקום שבו יכירו את המשמעות האמיתית של מה היא סבלנות, איפוק, קשר עין, הסתגלות ועוד.

כך נוכל לראות ביתר שאת את הדרישה ללימוד שמקור הצלחתו נוגע לשיתוף הפעולה המלא בין הילדים למדריך וכמובן בין הילדים עצמם. סדנא מוצלחת של משחקי קצב תביא אט אט לגרף שיפור מתמשך ובו מסשן לסשן יכירו הילדים ביכולתם הרבה לשמור על קצב נכון, שיביא לאותה הרמוניה של מוזיקה ממנה נהנים רבים בעולם כל דקה ודקה.

מעגל מתופפים לילדים - מציאת מפעיל טוב

על מנת ליצור מעגל מתופפים לילדים שיפיק מעצמו את המיטב חשוב כמובן למצוא את אנשי המקצוע הנכונים למשימה. כאלו בעלי חיידק מוזיקלי יוצא דופן שהמוזיקה היא חלק מהם ואיתה היכולת והגישה הנכונה לעבוד עם ילדים ובני נוער. שני מרכיבים אלו אצל מדריכים של מעגל מתופפים לילדים מהווים את הנוסחא הנכונה למעגל מתופפים מוצלח שבו הדמות המדריכה יודעת להעצים כל ילד כפרט והן בקבוצה וכך להעניק לא רק פן מהנה אלא פן חינוכי ומלמד.


המגוון הרחב של מוזיקת עולם מאפשר למדריכי מעגל מתופפים לילדים להביא בכל פעם גוון אחר של מוזיקה ועימו כלי הקשה שונים מתרבויות שונות, מקצבים אחרים, תלבושות ועוד. היכולת לגוון ולחדש בתחום זה היא רבה ומאפשרת לילדים רבים אשר בחרו במעל מתופפים כחוג בפני עצמו להיחשף למגוון רחב של צבעים וצלילים מעשירים, שאם היו נחשפים אליהם במסגרת הבית ספרית והפדגוגית יש והיו מביעים עניין פחות.

סדנאות של מעגל מתופפים לילדים מביאים עימם אלמנטים לימודיים רבים ומגוונים הן מעולם המוזיקה הרחב והן בעבודה כיחיד בתוך קבוצה וכמו בחוגים אחרים בהם שימת הדגש רבה על העבודה בתוך קבוצה כך קורה הדבר גם במסגרת של  מעגל מתופפים לילדים.

תיפוף מאולתר ותיפוף על הגוף

יכולתם של מתופפים רבים ומפורסמים אינה שמורה אך ורק לכלי התיפוף הייעודיים והמסורתיים הקיימים בכל תרבות מוזיקלית. הוא זה המסר שרבים מהילדים לומדים במהרה בהגיעם למעגל מתופפים לילדים.

תרבויות רבות עם השנים אשר מתאפיינות במעגל המתופפים שלהם עסקו לא פעם בתיפוף על גבי כלים מאולתרים כמו גם בשילוב של תיפוף על גופם.
היכולות הפנומליות של גופנו כוללות בין היתר את היכולת להפיק צלילים ייחודיים, בין היתר צלילים המופקים מיכולת תיפוף על הגוף. בתיפוף על הגוף יוצרים הילדים בעצמם מצב נעים של עוררות וריכוז גבוה ומביאים לפיתוח הקאורדינציה שלהם.

בתיפוף על הגוף למדים הילדים להתחבר לקצב גופם ולהכירו וזאת באמצעות הדופק שלהם. לאחר הכרת הילד את קצב גופו ילמד הוא באופן טבעי להיות קשוב גם לסביבתו הקרובה ובמקרה זה למעגל המתופפים. בתיפוף על גופו תהה שימת דגש על המוטוריקה הגסה וזאת למול המוטוריקה העדינה הנדרשת בנגינה על כלים מוזיקליים. המוטוריקה הגסה בתיפוף על הגוף מתבטאת בכך שבגופנו הפרדה ברורה של האיברים והיכולת לדעת איזה איבר אנו מפעילים, מה תהה עוצמתו ואיך נדע לכוון את עוצמת התיפוף שתהה נעימה לא רק לשמיעה אלא גם ברמה הפיזית.

מעבר לתיפוף על הגוף עצמו יחוו וילמדו הילדים במעגל המתופפים את היכולת להשתמש בטבע ובסביבה הטבעית עבור צרכינו וזאת על יד היכולת לאתר מן הנמצא סביב על מנת להפיק מעגל מתופפים ראוי. בין אם מדובר על כלי מתכת ופח, עצים, ענפים, קופסאות פלסטיק, גומי ועוד. כל אלו נהדרים להפקת צלילים יוצאי דופן על ידי תיפוף
מעגל מתופפים לילדים - טיפים והמלצות
בארגון אירוע מומלץ לעשות לאירוע, יחסי ציבור. אם אתם מארגנים מסיבה, או כל מסיבה אירוע לילדים, מומלץ לדבר איתם על החוויה. ילדים אוהבים לדעת מה הולך להיות במסיבה.

הזמנתם מפעיל או מעגל מתופפים לילדכם, ספרו לילדים מה המיוחד בהפעלה
תראו לילדים את הפייסבוק  או האתר של החברה או המפעיל.
תהפכו את כל קהילת הילדים וההורים שאצלכם לשותפים לחוויית ההזמנה של המפעיל של מעגל המתופפים ומה הוא הולך לעשות כמובן דברים שהילדים אוהבים.

כך אתם יוצרים צפייה והבטחה שתהיה השתתפות גבוהה באירוע שלכם.
כדאי מאוד להזמין מפעיל ייחודי שעושה דברים קצת שונים ממפעילים אחרים לקהל שלכם. לדוגמא אני לעיתים עושה בהפעלות לילדים משחק חפש את המטמון (דרבוקה) 15 דקות 20 דקות.

זה יוצר הרגשת שותפות ואתגר ואמפתיה מצד כולם באירוע שלכם.
אני גם מצרף פעילות של בנית כלי בקשה כמו מקל גם צבעוני מכוסות פלסטיק שקופים הילדים אוהבים זאת.


איזה סוגי תופים מומלץ להזמין לאירוע הילדים שלכם?

סוגיה שהיא לכאורה פשוטה וחסרת חשיבות, נו איזה תופים להזמין למעגל תיפוף לילדים.

אני בדיעה שלילדים יש להביא דרבוקות מסיבה פשוטה מה אורכו של גוף התוף, בג'מבה הגוף הוא אורוך יחסית וכל הילדים במהלך הרכיבה על התופף להתכופף ולשלוח את ידהם קדימה, דבר המסיב חהם אי נוחות וכאבים בכתפיים ובגב
לעומת בתיפוף על דרבוקה אינם חיבים לרכב על דרבוקה תוך כדי ישיבה אלה הם יכולים להעמיד את הדרבוקה ולנגן בנוחות רבה לאורך הסדנה.

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

מעגל מתופפים לילדים - פעילות סמבה לילדים