מעגל מתופפים - הפעלות לימי גיבוש וכיף - יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> הפעלות לימי גיבוש
עבור מסגרות רבות הופכים ימי הגיבוש לעובדים לאחד מן הימים החשובים בכל הנוגע לגיבוש והווי של צוות העובדים. במסגרות רבות בוחרים לא פעם בהפעלות המאחדות אם כולם כשאצל רבים הבחירה היא בהפעלה מוזיקלית מקפיצה ומאתגרת הכוללת בתוכה תופים ודרבוקות. 
בשנים האחרונות גילו נשים רבות את השילוב של ריקודי בטן כדרך נהדרת לספורט אירובי ושריפת קלוריות. במסגרות רבות ראו בפעילות מוזיקלית הכוללת ריקודי בטן דרך נהדרת לחיבור כלל העובדים לבטח נשים ואף גברים. 

הפעלות לימי גיבוש - מקורו של ריקוד הבטן

ריקודי בטן נחשבים לאחד מהריקודים המסורתיים הקיימים כיום ומקורו במצרים העתיקה. בשונה מריקודים אחרים אין בריקודי הבטן סדר קבוע של צעדים ורבים מגדירים אותו כריקוד עבור "נשמות חופשיות". לרוב הריקוד הינו של רקדן או רקדנית בודדת אשר מנסים דרך הריקוד לבטא רגשות התואמות את המוזיקה שברקע. בין היתר מפעילים הרקדנים איברים כמו הכתפיים, בית החזה, בטן, מותניים ואגם הירכיים. 
את אותו ריקוד אוריינטלי אימצו רבים בתרבות המערבית תוך שימוש בלבוש המאפיין את רקדניות הבטן הכולל בין היתר חולצות בטן כמו גם של הכרוך סביב מותניהן של הרקדניות. אלו בעת הריקוד מענטזות ומפעילות את גופן בצורה שהביאה רבים בתחום הכושר והספורט לאמץ תחילה כחוגים מן המניין, כשבהמשך הפכו הריקודים כהפעלה מוזיקלית מקפיצה ומאתגרת גם בימי גיבוש וזאת בליווי של תופים ודרבוקות. 

הפעלות לימי גיבוש - ריקודי בטן – מתאים לכל גיל 

ההנאה והכיף בריקודי בטן חובקת בתוכה כמעט כל גיל ולבטח כל מידת גוף. עבור רבים שפחות תחברים לפעילות ספורטיבית שגרתית מהווים ריקודי הבטן את הפתרון הנהדר הן לפעילות מהנה ומגבשת והן עבור שריפה של קלוריות ופעילות אירובית, שהיא עצמה מגבירה ותורמת להפרשה של אנדורפינים והורמונים המשפרים ותורמים תרומה מכרעת למצב רוח טוב ונעים. 
במקומות רבים בהם ימי הגיבוש אף כוללים ילדים ניתן לשלב כמובן בהפעלה מוזיקלית הן את ההורים והן את הילדים יחדיו. אלו העורכים הפעלות לריקודי בטן נערכים בהתאם וניתן למצוא אצלם בגדים ואביזרים המתאימים במידותיהם לילדים עצמם אשר נהנים לקחת חלק בפעילות. 
הפעלות לימי גיבוש הוא תחום שדורש מקצועיות רבה, מההביט של בחירת סוג הסדנא או את סוג ההפעלה ליום גיבוש.
זו אומנות שלא נלמדת בשום מקום, זו אומנות נרכשת על בסיס נסיון רב שנים.
לנו יש נסיון של שנים בתחום ההפעלות לימי גיבוש ואחת הסדנאות המיוחדות ויוצאות הדופן היא,

סדנת ריקודי בטן משולבת בסדנת דרבוקות
הבנות יוצרות מופע ריקודי בטן, 
והבנים יוצרים מופע דרבוקות,
בסיום הסדנאות מתכנסים (הכי אוטטנטי במאהל בדואי בדרום ), 
הבנות מופיעות בריקוד,
ולאחר מכן הבנים בקטע דרבוקות
ולאחר מכן תהיה פעילות חוויתית של מעגל מתופפים

הפעלות לימי גיבוש - סדנת ריקודי בטן בשלוב סדנת דרבוקות

פעם בשנה, תרשו לעצמכם להוריד חומות מגן, להשתחרר מסטריאוטיפים ותאפשרו לעצמכם להינות מחוויה מעצימה ומהנה במיוחד, בפעם ב...