מעגל מתופפים בצפון - מעגל מתופפים לילדים בצפון
דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים בצפון

מעגל מתופפים בצפון – יערות הכרמל

על רכס הר הכרמל קיימים שטחים רבים הפתוחים לרווחת ציבור המטיילים והמבקרים. הרכס עצמו שמשתרע מחלקו הדרומי של חיפה ונשר ומגיע עד נחל מערות ועמק מהר"ל בדרום ובו מעל 90 אלף דונם של גן לאומי ושמורות טבע. 
השטחים הרבים על רכס הר הכרמל מאפשרים לקהל הרחב ליהנות מאטרקציות רבות. מטיילים רבים פוקדים לאורך כל השנה את הרכס הרחב. בכרמל מסלולי טיול רבים ומגוונים, ניתן לשלב בהם טיולי אופניים, סוסים ועוד וליהנות מלינה במקום. עבור קבוצות המגיעות לשטחי היערות ניתן כמובן ליהנות ממרחבים רבים בהם ניתן לקיים סדנאות רבות. 
עבור מדריכים המקיימים מעגל מתופפים בצפון ולהם קהל לקוחות מהסביבה הקרובה – חיפה, קריות, נשר, אזור חוף הכרמל ועוד יערות הכרמל מהווים את התפאורה המושלמת בקיום מעגל מתופפים בחודשי האביב והקיץ. שילוב מעגל מתופפים במרחבי הטבע של יערות הכרמל מוסיפים לאווירה האותנטית הנוגעת למעגלי המתופפים הקיימים בעולם כיום. עבור אלו המשתתפים במעגל מתופפים ההגעה ליערות הכרמל עבור הסדנא מאפשרת להם לשלב בה אטרקציות נוספות בין אם לפני הסדנא ולאחריה. 
עבור אלו המחפשים להצטרף למעגל מתופפים בצפון וגרים באזור הכרמל ההמלצה היא למצוא סדנא המקיימת מפגשיה על רכס הכרמל יוצא הדופן. 

מעגל מתופפים בצפון – רמת הגולן

אזור רמת הגולן הנמצא בצדו הצפון מזרחי ושוכן בין נהר הירמוך מדרום עד הר החרמון בחלקו הצפוני. ממערב מתוחם הוא על ידי עמק החולה וימת הכנרת ובמזרח נעצר הוא על ידי הגבול עם סוריה. שטח רמת הגולן כולל כ-1,200 קילומטרים רבועים ובו אטרקציות רבות למטיילים ותיירים. בין היתר ניתן ליהנות במקום מטיולים סביב נחלים רבים, רחצה בכנרת, שמורות טבע ועוד. 
גם כאן מהווה רמת הגולן אכסניה נהדרת לאוהבי המוזיקה ליהנות ממעגל מתופפים בצפון. שטחים רבים ברמת הגולן מהווים שמורות טבע ייחודיות בהם נוף מרהיב ומרקם נהדר של צבעים – רקע נהדר לנגינה עוצמתית בטבע כמו זו שניתן להפיק ממעגל מתופפים.
עבור תושבי המקום שחלק ניכר מהם מחובר לטבע ולמוזיקה האפשרות לקיים מעגל מתופפים בצפון בשטחים יוצאי הדופן של רמת הגולן מהווה הזדמנות נהדרת להתחבר לטבע גם דרך צלילים. שילוב הנגינה במעבה של יערות ושטחים ירוקים ופתוחים מוסיף כמובן נדבך עמוק יותר לחוויה המשותפת של נגינה. 


מעגל מתופפים בצפון
מעגל מתופפים של יוסף המתופף

מעגל מתופפים בצפון

סדנאות רבות של מעגלי מתופפים בצפון הפכו בשני האחרונות לאטרקציה יוצאת דופן המאפשרת לרבים חובבי מוזיקה ותרבויות להתנסות מחדש בנגינה. מעגל מתופפים בצפון עבור מבוגרים, בני נוער וילדים מהווה פעילות ייחודית המשלבת בתוכה מגוון יכולות. עבור רבים באזור הצפון מעגל מתופפים מהווה סדנא נהדרת לשעות הפנאי. באזור הצפון קיימים אנשי מקצוע רבים בתחום אשר מקיימים מעגלי מתופפים. ניתן להצביע על אזורים ומקומות נהדרים המשמשים תפאורה נהדרת לקיום מעגל מתופפים בצפון

נושאים קשורים  מעגל מתופפים לילדים בצפון
המלצה - הפעלה לכיתה ב' ביום המשפחה.
בשם ההורים וכיתה ב' ביה"ס הראשונים רוצה לומר תודה על ההשקעה, האנרגטיות וההפעלה המקסימה ליום המשפחה.
ישר כח.
​לאה פיס 
מחנכת כיתה ב' יסודי ראשונים מעלות
מקצבים מסביב לעולם
סדנאות תיפוף  לילדים 


סדנאות תיפוף מלהיבות מוסיקה מקפיצה משחקי קצב מדליקים 
חווית התיפוף עם יוסף המתופף
- מומלץ בחום 


קייטנות, צהרונים הפעלות כיפיות לילדי הקיבוצים מושבים דתיים ועוד