מעגל מתופפים- מעגל מתופפים לאירועים

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים לאירועים

מעגל מתופפים לאירועים 

בשנים האחרונות התרחבה לה התופעה של הזמנת מעגל מתופפים ושופרות לאירועים התופעה תפסה תאוצה הודות לאנרגיה והקצב הסוחף; תקיעת השופרות מצמררות שיער ואנו נשלחים מיד לחוויות בראשית. החתן והכלה או חתן הבר מצווה נכנסים למרכז האולם מלווים על ידי צוות של מתופפים. בהגעה לחופה החתן והכלה או חתן בר המצווה תוקעים בשופר. בהמשך המתופפים מתחילים לתופף לאיטם ואט אט מגבירים את הקצב, התגברות הקצב, האנרגיה וההתלהבות אוחזים בכולם והקהל כאחד מוחא כף בהתלהבות עד כדי טירוף חושים.

מעגל מתופפים לאירועים -החוויה 

חלק מאלו שבאו לאירוע וחוו את מופע כניסת חתני השמחה דיווחו על הוזלת דמעה מהתרגשות. אין ספק ששילוב צוות מתופפים או מעגל מתופפים עם שופרות במסגרת אירועים זוהי חוויה מיסטית, דתית ורוחנית ממדרגה ראשונה.

מעגל מתופפים  לאירועים -  קבלת פנים 

נהוג באירועים כאטרקציות לערוך קבלת פנים לאורחים המגיעים. זהו דבר היוצר ערך מוסף מאוד חשוב לאירוע. דבר זה מצביע על חשיבה בתכנון האירוע, חשיבה שמקורה במקצוענות. אחד הכללים הבסיסיים ביותר (כמו בלהקת חימום של אומן גדול) הוא להכניס את האנשים לאווירה של שימחה . ישנן כל מיני אפשרויות, מי שרוצה אירוע מאופק ישלב בקבלת פנים סקספוניסט או כנריות שינגנו מוסיקה קלאסית או נעימות רכות. אז מובטח קהל שיודע למה לצפות ואולי יהיו ריקודים רומנטיים. הרוב, במיוחד בחתונה רוצה שמח והרבה שמח. אי לכך מומלץ בקבלת פנים מוסיקה או נגנים שינגנו מוסיקה שמחה ומקפיצה. אם רוצים לעשות זאת כמו שצריך וללכת צעד אחד קדימה, מאוד מומלץ לשים בקבלת פנים צוות מתופפים אשר ישיר וינגן מקצבים מלהיבים ומשמחים.

מעגל מתופים לאירועים - המקורות 

קבלת פנים עם שופרות ותופים הוא מנהג עתיק יומין. זהו מנהג שהתקבל עם התפתחות האדם ויכולת החשיבה שלו תוך שיפור מזונו על ידי אכילת בשר ושימוש בחלקים שונים של החיות (לרוב כבש ועז) קיבת הכבש שימשה ככלי לאגירת מים - "מימיה", בתורה שם הכלי הוא "נאד מים". מהקרן יצרו את השופר וכל פעם שמלך או אישיות חשובה הייתה מגיעה - כיבדו את בואה בתקיעה בשופר. במלחמות שופרות ותופים היוו כלי תקשורת להנעת אלפי חיילים ממקום למקום באמצעות אסטרטגיה וטקטיקה. בעשור האחרון התפתחה לה התופעה כשמארגני אירועים חיפשו גימיקים כשהפעם זה הצליח להם בגדול.
מעגל מתופפים לאירועים  - חתונה     
מעגל מתופפים לחתונה זוהי אטרקציה לאירועים שמזמינים אותו בדקה ה 90 . הזמנת מעגל מתופפים לחתונה וסוג מעגל מתופפים לחתונה עובדה זו תיקבע אם תהייה שמחה גדולה או אירוע רגיל.
מעגל מתופפים לחתונה –האטרקציה אין יותר יפה ומרגש מהובלת חתן וכלה לחופה על ידי צוות של מעגל מתופפים לחתונה אשר לבושים בלבן ותוקעים בשופרות ומרטיטים לבבות במקצבי בראשית עם רוח של ארץ כנען . בהמשך צוות מיומן של מעגל מתופפים לחתונה ירקיד את החתן והכלה יחד עם התקליטן. צוות מקצועי ומיומן של מעגל מתופפים לחתונה יצליח לגרום להעצמת השמחה ורוח על ידי התחברות לשירים והניגונים. צוות מיומן של מעגל מתופפים לחתונה ירבה לחייך ולתופף תוך כדי תנועה וריקוד. עליהם להיות בכוש מעולה על מנת לתופף כל הערב. צוות מקצועי של מעגל מתופפים לחתונה לא ירבה לנגן אלה יפרוץ לרחבת הריקודים ברגעים מסוימים על מנת להעצים את השמחה " ולהרים את כולם באוויר" . ראש צוות מקצועי ומנוסה מכיר את הרגעים המיוחדים שבהם יש להשקיע יותר אנרגיה בתיפוף ובסחיפת כולם לשיאים ,שיאים של שימחה ואחווה.

מעגל מתופפים לאירועים - טיפים להזמנת מעגל מתופפים - לחתונה
1.התלהבתם ממעגל מתופפים לחתונה אשר ראיתם באירוע מסוים ! רוצים להזמין אתו לאירוע שלכם ? תבקשו ועימדו על כך שאתו צוות    מתופפים , הצוות אשר ראיתם , יהיה הצוות שיגיע לאירוע שלכם.
2.פעמים רבות מגיע צוות שחלקו לא הייה מהצוות שראיתם והם ישמעו לכם אחרת כי הם לא אותם מתופפים.
3.יש הבדל גדול בין מעגל מתופפים לחתונה שמנגן באולם לבין מעגל מתופפים לחתונה שמנגן בגן אירועים. בגן הפתוח צריך יותר מתופפים כי אחרת אין להם את העוצמה הדרושה כמו באולם
4.ישנה חשיבות עצומה בין מעגל מתופפים לחתונה שהמתופפים מחיכים רוקדים עם אור בעניים , לבין צוות של מתופפים שלא מחיר שלא מרבה לזוז .

מזל טוב !! זוג רוצה להתחתן
מתחיל מסע מפרך לתור אחר נותני השירותים בענף החתונות. בתעשיית החתונות יש מכל טוב אולמות בסגנונות שונים חברות קייטרינג עם אוכל טעים ומדהים תקליטנים מכל הסוגים והסגנונות ,רקדנים רקדניות ועוד. להפיק חתונה כיום זה מקצוע לכל דבר צריך להכיר ולדעת איזה ספק להזמין ואיזה ספק מתאים לאופי ולתקציב מקומה של להקת המתופפים באירוע יקבע בדרך כלל על ידי החתן והכלה.
מעגל מתופפים לאירועים  - בר מצווה
מעגל מתופפים  לאירועים - לבר מצווה –האטרקציה 
לאחרונה בעת האחרונה התפתח טרנד לאירועי הבר מצווה והוא טקס מעמד הר סיני. המשקיענים בטקס מזמינים אף צוות של מעגל מתופפים ,צוות מתופפים אשר מצויד בשופרות לבוש לבן עם טרבוש כנעני לאוטנטיות . בתחילת הטקס המתופפים תוקעים בשופר וישנה תחושה של קדם לאחר מיכן בהמשך המתופפים מתחילים לתופף בתחילה בקצב איטי שהולך ומתגבר הקהל מוחא כף לפי הקצב המתגבר האווירה מתחממת כשבסופו כל הכבודה מגיעה למרכז האולם כשהמתופפים הולמים בתופים עד לשיא . אין ספק שזו חוויה מרגשת מאוד. השופרות ,המתופפים אשר מוסיפים המון הדר.

מעגל מתופפים לאירועים - לבר מצווה - הפעלה לילדי הכיתה 
עוד אטרקציה שהמתופפים מביאים עימם זהו הפעלה של מעגל מתופפים סדנת תיפוף לחברי חתן הבר מצווה וילדי המשפחה . זוהי הפעלה מעניינת שבה המשתתפים חוזרים על פעולותיו של מנחה הסדנא ויחד נהוג לתופף ולשיר שירים מהמקורות .זהו מופע מאוד אנרגטי ומלא עניין
מעגל מתופפים לבר מצווה- ברחבת הריקודים
יש הבדל גדול מאוד בין אירוע עם מתופפים ובין אירוע בלי מתופפים צוות מקצועי ומיומן אשר מכיר את השירים ומגובש מבחינת הקצב והדינמיקה יוסיף המון לאנרגיה של האירוע ויקפיץ את החוגגים באוויר .

מעגל מתופפים לאירועים - לבר מצווה - מופעי פריצה 
על מנת להוסיף הדר ואת האלמנט של ההופעה והטקס ,צוות מתופפים מיומן לא ינגן במונוטוניות לאורך כל הבר מצווה אלה יבצע מופעי פריצה בתחילת שירים על מנת להלהיב את כולם .צוות מתופפים טוב ומנוסה ירקוד ויקפץ יחד עם התיפוף.

לסיכום : מעגל מתופפים לבר מצווה
זוהי תוספת חובה אפשר לומר אשר מוסיפה המון לאירוע הבר מצווה ולאורך כל האירוע באופנים שונים , שופרות הובלה מרגשת של חתן הבר מצווה , סדנה מגבשת של מעגל מתופפים , סדנה שבה כולם מתופפים ושרים. מופעי פריצה בזמן הריקודים להעצמת המצב רוח והאנרגיה.
כותב המאמר: יוסי פנסו - יוסף המתופף.

מנחה מעגלי מתופפים לאירועים.
מעגל מתופפים של יוסף המתופף