מעגל מתופפים לילדים בשרון

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים לילדים בשרון

מעגל מתופפים לילדים בשרון – מה זה בדיוק?

סדנאות מעגלי מתופפים הינן פעילויות הנעשות תחת כיפת השמיים בהשתתפות מדריך/מדריכים ובין עשרה לעשרים ילדים/צעירים (במרבית המקרים). כל חניך מקבל תוף, מתחילים בלימוד תיאורטי קצר, וקדימה! לתת בקצב! הצעירים לומדים את הבסיס של תיפוף ביחיד ובקבוצה, ובמהרה הופך השיעור לחגיגה מוסיקלית של ממש, עם תיפוף משולב, קצבי ונעים, לצלילי מוסיקה ממכרת ומקפיצה. מכאן זו רק שאלה של זמן לפני שכולם יתחילו לרקוד, להשתולל ולהתפרק בקצב מסחרר... 

הגדולה של הסדנה ובכלל, של כל מעגל מתופפים לילדים בשרון ובכל רחבי הארץ, והסיבה, בעיניי רבים, שהפעילות נחשבת לכל כך מוצלחת, היא השילוב האידיאלי בין תוכן לימודי – חינוכי מעשיר, לבין הנאה אמיתית, פיסית. פורקן של ממש של אנרגיות חיוביות. לא תאמינו כמה סדנת תיפוף פשוטה, לכאורה, הוכחה כמשפרת אספקטים רבים, גם זמן רב לאחר שהסדנה תמה. בין הבולטים: עבודת צוות, חוש קצב, קורדינציה ועוד. עוד תתפלאו לגלות איך בתוך שעות אחדות לומדים הצעירים לנגן כלהקה מנוסה ומוצלחת. זה נשמע נפלא, חברים. 

למי מכם שתוהה, אין צורך בידע או יכולות מקדימות. גם ילד בן 5 שמעולם לא שמע על הסמבה הברזילאית יכול להיות שותף פעיל ונלהב בסדנה הנהדרת. הקבוצות מחולקות לרוב לפי חתך גילאים מסוים, כך שהזאטוטים והמתבגרים לא ייאלצו להשתולל ביחד. כמובן שבנים ובנות נהנים יחדיו בסדנאות המשותפות לשני המינים.

מעגל מתופפים לילדים בשרון – גם לשמחות ואירועים

כאמור, לצד סדנאות התיפוף, גם את עולם האירועים לילדים בשרון, הצליחו המפעילים השונים לכבוש. מעגל מתופפים לילדים באירוע יום הולדת או בר/בת מצווה נחשב לייחודי, קסום וכזה שהופך כל אירוע ליוצא דופן. הילדים משתתפים ב"מסיבה" שחברי הלהקה/ המפעילים יוצרים, ואף ילד, אבל אף אחד, לא נשאר לשבת בצד. בהתחייבות. לגבי המחירים, הזמנת מעגל מתופפים לאירוע תעלה לכם בממוצע בין 1000 ל- 2000 ש"ח, תלוי במספר המפעילים, משך ההשתתפות ועוד. 

אז בואו נעזור לילדינו להבין שמחוץ למסכי הטלפון החכם והרשתות החברתיות יש עולם יפה, קצבי וקסום... מעגל מתופפים לילדים בשרון – כשקצב ושמחה נפגשים.


מעגל מתופפים לילדים בשרון
מעגל מתופפים של יוסף המתופף

מעגל מתופפים לילדים בשרון – קצב מהול בשמחה

אחרי שכבשו בסערה את ילדי מרכז הארץ, להקות מעגלי המתופפים הצפינו במעט לאזור השרון והתקבלו בהמון התלהבות ואהבה. בשורות הבאות נחשוף בפניכם את הטרנד הנפלא לימי הולדת, חגיגות, שיעורים וסדנאות שאלפי ילדים ברחבי הארץ כבר התאהבו בו. מעגל מתופפים לילדים בשרון – מוכנים? יצאנו לדרך...