מעגל מתופפים לימי הולדת - מעגל מתופפים

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים לימי הולדת

מעגל מתופפים לימי הולדת

מעגל מתופפים לימי הולדת עם יוסף המתופף זו חוויה מיוחדת במינה לילד (ה)  להורים ולכל המשפחה, חוויה שמחה ועליזה מאוד לכולם . יוסף המתופף, מפעיל מעגל מתופפים לימי הולדת . מנחה  את מעגל המתופפים, ומנהל את טכס העוגה בחן רב ובכישרון באירוע בילתי נשכח.

מעגל מתופפים לימי הולדת

יש הרבה יתרונות בהזמנת מעגל מתופפים לימי הולדת.
עבור ילדים רבים מסיבת יום ההולדת הוא  יום חג של ממש בו הם זוכים למרב תשומת הלב והעניין של משפחה וחברים קרובים. הורים רבים מנסים ליצוק תוכן ראוי למסיבה עצמה. היכולת לגרום לכמות רבה של ילדים לפעול כיחידה אחת במסיבת יום הולדת מהווה אתגר של ממש ודורשת ארגון מסיבה בו יהיה עניין רב במסגרת ההפעלות הקיימות. סקירה פשוטה של הפעלות לימי הולדת תחשוף בפנינו אפשרויות רבות ומגוונות מהן נרצה לבחור את המתאימה ביותר לאופי המסיבה ואם אפשר גם למה שהילד אוהב. 
עבור ילדים רבים המחוברים למוזיקה מעגל מתופפים לימי הולדת מהווה רעיון נהדר. מעגל מתופפים לימי הולדת יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון אופנים הנוגעים למסיבה עצמה. 

חיבור התרחשות מסיבת יום ההולדת למעגל המתופפים

מסיבות ימי הולדת לילדים מלווים לרוב בריטואל קבוע של התרחשויות לאורך המסיבה. את רוב רובן של ההתרחשויות ניתן לשלב יחד עם מעגל המתופפים. הדבר מביא לכך שכל ילד במסיבה מעורב הרבה יותר במתרחש וזאת בזכות התפקיד שניתן לו במעגל המתופפים. 

ימי הולדת רבים ובמיוחד לגיל הרך מלווים בשירי יום הולדת להם זוכה חתן המסיבה. בהזמנה של מעגל מתופפים לימי הולדת ניתן כמובן לשלב את רשימת השירים לסשנים של תיפוף על ידי הילדים. עבור הילדים שירת שירי יום ההולדת במתכונת של מעגל מתופפים מלהיב ואנרגטי היא בהחלט שינוי מרענן ויוצא דופן אותו לא חוו במסיבות ימי הולדת אחרות. 
שילוב מעגל המתופפים יכול לבוא לידי ביטוי גם בעת הרמת החתן או הכלה על הכיסא. בהתרחשות זו נוכל להביא לשיתוף של כל הילדים שחלקם לא פעם נמנעים מלהיות חלק מההרמה עצמה אותה ניתן לעשות במרכז המעגל כשכל גיל שנספר יאופיין בתיפוף. ניתן אף לשלב תיפוף של המעגל עצמו עם החתן או כלת יום ההולדת שבעצמם יתופפו בזמן שהם מורמים על הכיסא. גם את כיבוי נרות העוגה ניתן לשלב עם מעגל המתופפים. הכנסת העוגה למרכז המעגל יכולה להתלוות עם תיפוף מהיר ומרגש כשכל טקס הכיבוי עצמו ילווה בתיפוף.
שיתוף פעולה בין ילדים בעלי שכבות גיל שונות

ניתן להבחין לא פעם במסיבות ימי הולדת רבות שבהם מוזמנים ילדים רבים משכבות גיל שונות. הפער בגילאים יוצר לא פעם קבוצות הומוגניות שכל אחת אינה יוצרת קשר או מגע עם האחרת בשל חוסר עניין משותף. לרוב ילדים בני גיל גבוה יותר, ימנעו בלקיחת חלק בהנאה המשותפת עם ילדים הקטנים מהם בגיל, אפילו כשמדובר בהפעלה מרתקת של מעגל מתופפים ליום הולדת.
דבר שכן יכול להביא ולהדביק ילדים בני גיל שונים במסיבת יום ההולדת לשתף פעולה וליהנות יחדיו הוא מעגל מתופפים לימי הולדת. תחת מטרייה אחת של מוזיקה וכיף ילדים רבים שוכחים בן רגע אודות הפערים שמנעו מהם לשתף פעולה יחד. החוויה המשותפת של ילדים משכבות גיל שונות לא פעם תורמת לילדים להבין שיוכלו הם כן למצוא מחנה משותף רחב וזאת בעזרת מוזיקה שאליה ניתן להתחבר בכל גיל. 

שילוב של מעגל מתופפים לימי הולדת בו לוקחים חלק ילדים בעלי גילאים שונים יוצר שיתוף פעולה יוצא דופן שלא ניתן למימוש בהפעלות אחרות. הילדים הקטנים יותר למדים מאלו הגדולים אודות היכולת לשתף פעולה יחד, להיות קשובים וסבלניים. אלו הגדולים למדים שעל אף הפערים הקיימים בגיל ישנם דברים המחברים אותם עם גילאים קטנים יותר וכמו כן זוכים הם להיות דמות מדריכה ומלמדת ולשמש דוגמה אישית. 

שיתוף פעולה ולקיחת חלק ביום ההולדת של ההורים

החיידק המוזיקלי אינו פוסח בגילאי הורות. מסיבות ימי הולדת רבות כוללים כמובן את הורי הילדים שלא פעם ממתינים בקוצר רוח לסיום האירוע על מנת לשוב הביתה במהרה. ההזדמנות של ההורים לקחת חלק במסיבת יום ההולדת לא פעם קורת בעת הפעלה של מעגל מתופפים. שם מרגישים הורים רבים הרבה יותר נוח לקחת חלק בהפעלה בצורה מהנה שלא מעיקה עליהם. לא פעם ניתן לראות בהפעלה של סדנת מתופפים סשנים משותפים בין ההורים עצמם לילדים. החיבור בין שני הצדדים גורם להורים רבים לחוות את מסיבת יום ההולדת קצת אחרת ולצאת ממנה נשכרים – הן עבור ההנאה שילדיהם חוו והן עבור הנאתם שלהם. 

מעגל מתופפים לימי הולדת

מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

הפעלות לימי הולדת
יום הולדת לעמית