מעגל מתופים למבוגרים - יוסף 052-3766088

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים למבוגרים

מעגל מתופפים למבוגרים - כי אין גיל לשמחה אמיתית

כשהגיעו מעגלי המתופפים הראשונים לישראל לפני שנים אחדות, העריכו רבים כי יהיה מדובר בלא יותר מסחף זמני. אך השנים עברו והחבר'ה המקפיצים האלו עדיין כאן, וטוב שכך. עם הרבה מצב רוח טוב, אותנטיות וצלילים נפלאים, הופכים המתופפים כל סיטואציה לגדולה פי כמה. אלפי בוגרים, גברים ונשים, מהצפון והדרום, בשנות העשרים לחייהם ובשנות השבעים, הצטרפו לסדנת הקצב הזו. ומה איתכם?

סדנאות מעגל מתופפים למבוגרים – מדוע זה כל כך כדאי?

ניתן לחלק את הייעוד של סדנת המתופפים לשניים. הראשון, יצירת אווירה נפלאה, אותנטית, רב לאומית וממכרת במפגשים חברתיים שונים. סדנאות התיפוף הן רעיון נפלא לימי גיבוש וחברה לעובדים, ימי הולדת לבני כל הגילאים, כהפעלה חינוכית במסגרת בית ספרית ועוד. לא תאמינו כמה שעות ספורות של תיפוף משותף ושמח יכולים לאחד בין אנשים שרגילים לראות האחד את השני רק בסיטואציות של עבודה.  התפקיד השני של כל מעגל מתופפים (למבוגרים, אבל לא רק) משמעותי לא פחות – שיפור אלמנטים רבים הקשורים בחוש קצב, טכניקה, קורדינאציה ואפילו אימון גופני אירובי ואנאירובי לכל דבר. מי שכרגע מגחך כנראה שלא ניסה מימיו. מדובר בעניין מעייף וקשה! (אך מהנה במיוחד).

מעגל מתופפים למבוגרים- מה חשוב לבדוק לפני הזמנת הסדנה?

בהזמנת שרותיו של מפעיל מעגל מתופפים למבוגרים חשוב לבדוק את הניסיון שלו בסדנאות דומות. התרשמו מהרוח הכללית שלו ויכולת ההתחברות שלו לקבוצת הגילאים המדוברת (חוסר סבלנות, עצבנות וכדומה חייבים להדליק אצלכם נורה אדומה), צפו בו בפעולה, קראו מה כתבו עליו באינטרנט והחליטו ביחד על מהות הסדנה – כמה זמן היא תימשך? מה המטרות שלה? כמה משתתפים יהיו בה? באילו סגנונות מוזיקה תתמקדו? וכו'. מרבית הסדנאות מתקיימות בניהול של מתופף בצירוף עוזר או שניים.

לסיכומו של דבר, סדנאות תיפוף למבוגרים הן דרך נפלאה ליצור תחביב משותף ומלא חוויות ולהוציא מכם אנרגיות שלא ידעתם שקיימות אצלכם. רבים ניסו והתאהבו. עכשיו תורכם.

מעגל מתופפים למבוגרים – תורכם לעשות שמח

כדי ליהנות מהקצב האפריקאי, מריקודי הסמבה הברזילאיים או מהשמחה הים תיכונית יש כאלו שלוקחים חופש מהעבודה, אורזים מזוודה גדולה ונוסעים לחופשה מעבר ים. אבל מי צריך את כל ההשקעה הזו כשאפשר פשוט ליהנות מסדנת מעגל מתופפים, המשלבת שפע תרבויות ומקצבים בכל רגע? אז ברוכים הבאים לטרנד הכי שמח שיש – מעגל מתופפים למבוגרים. כאן לכל אחד מותר לשמוח, לנגן ולרקוד!