מעגל מתופפים - יוסף המתופף - Drumming - מעגל מתופפים – פורקן של קצב ושמחה

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> מעגל מתופפים >> מעגל מתופפים - יוסף המתופף >> מעגל מתופפים – פורקן של קצב ושמחה

 

מעגל מתופפים – מה עוד חשוב לדעת לפני התחלת התיפופים?

ישנם מספר סגנונות תיפוף מרכזיים בכל סדנת מעגל מתופפים שתשתתפו בה, שבראשם הקצב האפריקאי, הסגנון הלטיני, הדרום אמריקאי, המזרח תיכוני ועוד. כל אדם יכול להשתתף בסדנה, בלי קשר לגילו, מינו, לרקע שלו ולניסיון שלו בתחום. במרבית המקרים, נערכות הסדנאות לקבוצות סגורות (למשל – עובדים, חניכים, תלמידים, חיילים) במסגרת פעילות גיבוש והנאה. במקרים מסוימים, כל אדם מגיע עם/בלי הפרטנרים שלו, ויוצר הרמוניה וקשר עם אנשים שהיו עד לאותו הרגע זרים.
 
בוודאי תשמחו לגלות כי אותו מעגל מתופפים קבוצתי תורם לכל משתתף הרבה מעבר לכיף וגיבוש, שכן הוכח מחקרית כי הפעילות יעילה גם כנגד שלל תסמונות ומצבים: כגון חרדות שונות, מצבי רוח ירודים (דיכאון) או משתנים, לקויות תקשורת שונות, קושי במצבים חברתיים, קושי ביוזמה של שיח ואינטראקציה, מגבלות פיסיות כגון נוקשות בתנועה, שרירים מוחלשים ועוד. כמו כן תיפוף במעגל הוא גם "שיעור אירובי" לכל עניין ודבר, השורף מאות קלוריות תוך כדי הנאה צרופה. הוא מסייע גם לשיפור קורדינציה, חלוקת קשב, שמיעה סלקטיבית ועוד, בעיקר אצל ילדות וילדים.


דגשים בבחירת מפעיל מעגל מתופפים

רגע לפני שתבחרו את האיש שלכם לסדנת מעגל המתופפים, מוטב לערוך בדיקת רקע קצרה. האם סגנון התיפוף שלו מתאים לרצונות שלכם? היכן מתקיימות הסדנאות שלו (גאוגרפית ומיקום – תחת פני השמיים, במבנה סגור..)? מה מידת הניסיון שלו בהדרכה קבוצה בעלת מאפיינים דומים לזו שלכם? אילו ביקורות וחוות דעת כתובות עליו ברחבי האינטרנט? התרשמו גם מהאישיות שלו בשיחת טלפון ובמפגש אישי.

בסופו של דבר סדנת מעגל מתופפים תעשה לכם רק טוב. אז צאו מהשגרה והכניסו לחייכם הרבה קצב ושמחה! תיהנו

מעגל מתופפים – פורקן של קצב ושמחה

אם אתם מחפשים סדנה שתגרום לכם ליהנות כמו שמזמן לא נהניתם, לבטח תשמחו להכיר את סדנאות מעגל המתופפים המתקיימות בכל רחבי הארץ. הסדנאות מיועדות למבוגרים וצעירים כאחד, מתאימות גם למי שלא החזיק תוף מימיו, ועשרות אלפי אנשים כבר חוו אותן ורצו לספר לחבר'ה. אז בואו נצטרף לקצב התוף ונראה במה מדובר...
יום כיף לחברת קסטרו נהריה -חברה נהדרים
מעגל מתופפים שמח ומיוחד בקיבוץ ניר אליהו
מעגל מתופפים - יום כיף - כיף של חוויה
מעגל מתופפים לילדים בפרק דרך העץ

מעגל מתופפים – מה זה בכלל?

סדנת מעגל מתופפים היא קבוצה הטרוגנית, מודרכת באמצעות איש מקצוע מתחום הנגינה, המוסיקה והתיפוף, אשר לכל אחד מחבריה כלי הקשה (לא תאמינו כמה סוגי כלי הקשה ותופים ישנם) ומשם אתם יכולים לתת לדמיון שלכם לפרוח... הסדנה, שלרוב נמשכת כמספר שעות, מקנה לכל משתתף את הכלים הבסיסיים לתיפוף נכון, קצבי ונפלא (תחילה כיחיד ובהמשך כחלק הרמוני של מעגל מתופפים קבוצתי) ובמרכזה – תיפוף קבוצתי שמתחיל בשקט וב"ביישנות", אך במהרה הופך לחגיגה גדולה של חיוכים ותיפופים. המטרה כאן אינה הופעה, אלא כיף והנאה צרופים וטהורים. 
מעגל מתופפים - בתופים מנענעים מצילתים ושופרות
מעגל מתופפים לגנים