סדנת תיפוף לקבוצות, סדנת תיפוף לחברות, יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

סדנת תיפוף לקבוצות

סדנת תיפוף לקבוצות – הערך המוסף.

למעשה זה רעיון לכל גיבוש מסיבה והתכנסות לערוך סדנת תיפוף. בארצות הברית ובעולם ישם הרבה מקומות עבודה שאימצו את רעיון סדנת תיפוף לקבוצות
ופעם ביום ישנה הפסקה וכל העובדים מתכנסים ומתופפים כקבוצה עם סדנת תיפוף. אכן מפתיע שמקומות עבודה מקדישים מחצית השעה ביום לנגינה קבוצתית בסדנת תיפוף,
יש לזה מחיר כלכלי, אך מסתבר שמצאו שיש יתרונות רבים. התיפוף ביחד בסדנת תיפוף יוצרת מיקוד פוקוס, יוצרת זרימת אנדורפינים.
האנדורפינים יוצרים שימחה מצב רוח טוב ומאוד יעילים להתנהגות החיובית של האדם יותר מכל חומר כימי. כשהאנדורפין זורם בדם ההשפעה החיובית נמשכת לשעות רבות.
המיוחד במעגל מתופפים ובסדנאות תיפוף, שדבר מוביל לדבר, הנגינה ביחד יוצרת שמחה אשר גורמת לזרימת אנדורפינים בדם וכשקצב התיפוף מתגבר מגיעים למצב אירובי לאחר 20 דקות נגינה
ואז הפרשת האנדורפינים בדם מואצת. במצב רוח מרומם וחיובי האדם העובד מתקשר יותר טוב. מסגל עצמו למצבים מאתגרים בעבודה ברוח טובה וחיובית, קשוב ויוזם פעילות חיובית אשר תורמת ליצור ולפריון היצור. כל זה מעוגן במספרים ובדוק.


סדנת תיפוף לקבוצות – סדנת תיפוף לילדים

סדנת תיפוף לילדים זה דבר נהדר עם הרבה ערך מוסף לילדים. החל מהגיל הרך ולכל גיל של ילדים ביסודי ובתיכון וכל מסגרת של ילדים.
אחד היתרונות שיש לילדים הוא במיוחד בגילאים הצעירים הוא שהחומות והמחסומים הרגשיים  גמישים יותר והם זורמים ביתר קלות, על כן אצל ילדים בסדנאות תיפוף בקבוצות גן, שיכבה, וכל המסגרות המוסדיות ניראה תוצאות טובות בזמן קצר יותר.

סדנת תיפוף לקבוצות – סדנת תיפוף למבוגרים.

מבוגרים אשר מתכנסים לסדנת תיפוף מיתוך הכרה וידיעה של הערך, מתמזגים ומגיעים לשיאים
בלתי רגילים. הם לומדים לנגן בצורה מקצועית, ולמאזין מהצד קשה שלא להתלהב ולהיסחף מהקצב.
ישנן קבוצות מבוגרים המתכנסים באופן קבוע למפגש חברתי חברי קבוצתי, כשהמגבש הוא התיפוף בקבוצה כשלאחר מיכן זה הופך למסיבה של מתופפים ורוקדים מי שרוצה מתופף ומי שרוצה רוקד,
כולם פעילים.


סדנת תיפוף לקבוצות – סדנת תיפוף לנשים.

סדנת תיפוף לנשים זו חוויה מעצימה לנשים ולכולם כי נשים בקבוצה יותר קל להן להתחבר לחוויהושם ההתלהבות רבה יותר מאשר קבוצת נשים שנפגשת ושותה אלכוהול.הן משלבות תנועה חופשית בהתחממות האווירה ועם כלי הקשה ותופים יוצרות חוויה מאוד מאוד מיוחדת לעצמן.  

 סדנת תיפוף לקבוצות – מתופפים
האדם מאז ומשחר הבריאה אימץ לעצמו את דרך התיפוף. ישנן עדויות ארכיאולוגיות
וישנן עדויות מוצקות בספר הספרים - התנ"ך.
בתנ"ך אנו למדים על תוף מרים, מצלתיים  מנענעים ומרשרשים ועוד.
סדנת תיפוף לקבוצות – סדנאות
סדנת תיפוף לקבוצות  זה למעשה סוג משודרג של מעגל מתופפים,
כי גם פה יש התקבצות בקבוצה ויחד יוצרים אנרגיה נהדרת של תיפוף במסגרת קבוצות או קבוצה.
גם אן האנשים או המנגנים בסדנה התקבצו במסגרת הקבוצה ללא הכרות מוקדמת, הנגינה המשותפת המלהיבה והסוחפת תיצור אינטראקציה במסגרת סדנת תיפוף לקבוצות.