יום הולדת תופים - יוסף המתופף

מעגל מתופפים |  לילדים |

סדנאות תיפוף  |  הפעלה לקייטנה


מתמחה בתיפוף לבעלי צרכים מיוחדים.

לחץ כאן  052/3766088

yosi.panso6@gmail.com
 

דף הבית >> יומולדת תופים

יום הולדת תופים

יום הולדת תופים – חגיגה יומולדת בקצב התוף
יום הולדת תופים זה שם חיבה לחגיגת יומולדת עם תופים וכלי הקשה.
ישנם הרבה יתרונות בחגיגת יום הולדת תופים. אחד היתרונות הגדולים הוא שכל הילדים מופעלים עם התופים, יתרון נוסף הוא שיחד עם התופים בחוגגים יום הולדת תופים, אז יש גם המון כלי הקשה.
כלי הקשה הם כלים שהצליל שלהם מדמה צלילים מין הטבע, צלילים של ציפורים חיות ועוד.
הילדים מתלהבים ומסתקרנים  מהמורכבות של כלי ההקשה ומדרך הפקת הצליל מהם, דבר שיוצר עניין גדול ומוסיף המון צבע לחגיגת יומולדת תופים.

יום הולדת תופים – משחקי תיפוף וקצב

ישנן אפשרויות רבות בהפעלה ומשחקים בחגיגת יומולדת תופים. חלק מהפעלה של יום הולדת עם תופים זו הפעלה בתנועה, משחקי אתגר קצביים ומשחקי אתגר אשר מותאמים לכל גיל.
יומולדת תופים – מנגנים שירים שהילדים אוהבים. אחד המפתחות להצלחת יומולדת תופים, הוא רגע השיא כשהילדים מתחברים לתופים ויחד בחגיגה גדולה הם מנגנים שירים שהם אוהבים.

יום הולדת תופים עם דרבוקות

אחד הכלים המוכרים והזמינים לילדים זו הדרבוקה. השם דרבוקה ניתן לתוף בשעתו על ידי המוסלמים בתחילת דרכם כשהם היו יוצאים למלחמות להפצת האיסלם הם שרו שירי הלל.  פירוש המילה "דר" בערבית זה מלחמה. אך כיום הדרבוקה נתפסת ככלי של שמחה בחגים וכיום כל המוסיקה הפופולארית מנגנים עם הכלי הנפלא הזה. בחגיגת יומולדת תופים ודרבוקות, הילדים נהנים מנגינת מקצבים מלהיבים יחד עם השירים שהם אוהבים וכאן החגיגה מגיעה לשיאה.
יום הולדת תופים- ניב מכה בעצמה בגונג לשמחת כולם
יום הולדת תופים - חגיגה אמתית

למי מתאים לחגוג  יום הולדת עם תופים ?

כל מפעיל ותיק עם ניסיון יודע שהפעלה עם דרבוקות ותופים וקצב מתאימה לכולם.ומדוע כי הוא הוזמן לכל סוגי אירועי ילדים ומבוגרים. נימנה כאן על קצה המזלג את חלקם. ימי הולדת ילדים מבוגרים מברית באולם עד סבא וסבתא שחוגגים 60 / 70 /  80 . הפעלות לגנים ובתי ספר, מסיבות סיום וארעי חגים קייטנות.  ימי גיבוש בשטח ובכלל, חגיגות משק ומושב חגים. מימונה, חתונות בר מצוות ועוד.